Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik obsługi wyciągów narciarskich

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach miejsce pracy: Szelment

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Pracownik obsługi wyciągów narciarskich
Miejsce pracy: Szelment
Numer: StPr/21/0693
OBOWIĄZKI:
Przestrzega instrukcji obsługi wyciągów narciarskich i innych obsługiwanych urządzeń, wykonuje prace związane z obsługą systemu zaśnieżania, wypełnia systematycznie i rzetelnie wszelkie dokumenty i raporty wymagane przy obsłudze urządzeń (w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień i kwalifikacji), udziela pomocy i wyjaśnień klientom, udziela pierwszej pomocy przedlekarskiej osobom poszkodowanym na stoku narciarskim (w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień i kwalifikacji), wykonuje wszelkie prace związane z przygotowaniem tras i wyciągów do sezonu oraz naprawami i konserwacją po sezonie, wykonuje prace pomocnicze, obsługowe i naprawcze, wykonuje drobne remonty, wykonuje inne prace zlecone przez Kierownika zespołu wyciągów i Prezesa Zarządu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Osoby muszą być z grup defaworyzowanych: 1 osoba bezrobotna do 25 roku życia; 1 osoba bezrobotna powyżej 50 roku życia.

Miejsce pracy:

Szelment

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

P h