Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Fizjoterapeuta (k/m)

Firma: BIAVITA POLSKA SA - Sanatorium Augustów miejsce pracy: Augustów

Ogłoszenie numer: 6514116, z dnia 2022-02-10

Fizjoterapeuta (k/m)

Miejsce pracy: podlaskie / Augustów

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku fizjoterapeuty odpowiedzialna będzie za utrzymanie, poprawę lub uzyskanie pełnej sprawności fizycznej,  a także przystosowanie osób trwale niepełnosprawnych do możliwie samodzielnego życia wykorzystując ruch i inne czynniki fizyczne, naturalne lub wytwarzane w specjalnie konstruowanych urządzeniach u osób, które na skutek wad wrodzonych, urazów, chorób albo podeszłego wieku doznają  ograniczeń ruchowych i funkcjonalnych.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii
  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu
  • postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w placówce standardami z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z nich
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich w dziedzinie fizjoterapii
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • życzliwe podejście do pacjenta
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • mile widziane 3-letnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty oraz kursy doszkalające

Oferujemy

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu, w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i przyszłościowej branży
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • wynagrodzenie podstawowe 4300 PLN brutto + system prowizyjny oraz premiowy