Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kosztorysant robót wodno-kanalizacyjnych

Firma: Inżynieria Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Augustów

Ogłoszenie numer: 7407354, z dnia 2022-08-16

Inżynieria Polska Sp. z o.o.

Kosztorysant robót wodno-kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Augustów

Opis stanowiska

  • wybór odpowiednich materiałów zgodnych ze specyfikacją i zgłaszanie ich inspektorowi
  • kosztorysowanie;
  • indywidualna wycena robót wodno-kanalizacyjnych;
  • pozyskiwanie ofert na materiały i wyroby budowlane;
  • przygotowanie czasowej organizacji ruchu;
  • pozyskiwanie najlepszych ofert od obecnych dostawców;
  • weryfikacja zgodności projektu z przedmiarem;
  • wykonywanie przedmiarów z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy i projektowania sieci wodno - kanalizacyjnych; prawa budowlanego i administracyjnego, zamówień publicznych;
  • znajomość programów do projektowania (AutoCad; GIS); kosztorysowania (Nomo, Forte, Zuzia);
  • biegła obsługa MS Office;
  • doświadczenie na podobny stanowisku 2 lata.

Mile widziane

  • ukończone studia na kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska.

Oferujemy

  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
  • Pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, osobistego i uzyskanie awansu;
  • Praca w biurze w Augustowie.