Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K. miejsce pracy: Suwałki

Firma Salag- producent listew przypodłogowych , paneli ściennych, podłogowych, tarasowych desek kompozytowych.

Właściciel wielu patentów i innowacyjnych rozwiązań systemowych zatrudni:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Suwałki

Zadania na tym stanowisku to:
  • Nadzór nad wykonywaniem przewidzianych przepisami prawa obowiązków podatkowych sprawozdawczych i finansowych Spółki Z O.O.
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Kontrola prawidłowości i terminowości dokonywanych rozliczeń finansowych.
  • Zarządzanie pracą działu Księgowości (4 osoby + 3 osoby kadry);
Wymagania:
  • Doświadczenie w pełnej księgowości w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość itp.).
  • Bardzo dobra znajomość ustaw, przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania.
  • Dobra znajomość obsługi komputera – szczególnie MS Excel.
  • Znajomość systemów klasy ERP-mile widziane.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy.
  • Pakiet socjalno-sportowy karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie.
  • Specjalną zniżkę  pracowniczą  na produkty firmowe.
Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem: