Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik księgowości

Firma: SALAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Suwałki

Salag- jeden z największych producentów listew przypodłogowych, paneli podłogowych, ściennych, desek kompozytowych,  właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii zatrudni

Pracownik księgowości
Miejsce pracy: Suwałki

Główne zadania na tym stanowisku to:
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych związanych z terminową, poprawną ewidencją kosztów, faktur od dostawców krajowych oraz zagranicznych
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • obsługa bankowości elektronicznej
  • uzgadnianie rejestrów dla potrzeb sporządzenia JPK_VAT i deklaracji VAT-UE
  • księgowanie i uzgadnianie list płac
  • uzgadnianie kont rozrachunkowych, potwierdzanie sald z dłużnikami i wierzycielami
  • rozliczanie transakcji walutowych, wyliczanie różnic kursowych
  • obsługa sprawozdawczości NBP i GUS
Wymagania:
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • obsługa programów finansowo-księgowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • pakiet socjalno-sportowy
  • zniżki na produkty firmowe
Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Młodszy mechanik.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem: