Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator Wytłaczarki

Firma: SALAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Suwałki

Salag jesteśmy polską firmą, która zajmuje się wytwarzaniem paneli podłogowych i ściennych, kompozytowych desek tarasowych, listew przypodłogowych, progowych, czy schodowych. Jesteśmy także posiadaczem wielu patentów, nowatorskich rozwiązań technologicznych. Pracujemy głównie w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wytłaczarki
Miejsce pracy: Suwałki

Główne zadania:
  • Obsługa maszyn: wytłaczarek do wytwarzania listew przypodłogowych, kompozytowej deski tarasowej
  • Ustawianie maszyn zgodnie z przyjętymi normami, parametrami
  • Udział w testach produkcyjnych
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Dbanie o jakość wyrobów
  • Ciągłe doskonalenie procesów
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe w kierunkach technicznych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnych stanowiskach np.: w fabrykach okien, profili PVC itp.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Ścieżkę awansu
  • Benefity w postaci karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na produkty firmowe
Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem: