Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Miejska Policji w Suwałkach miejsce pracy: Suwałki

Komenda Miejska Policji w Suwałkach
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Suwałki
Ogłoszenie o naborze Nr 121306

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,  bariery architektoniczne - bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych, windy tylko w budynku głównym tj. budynku A (stanowisko pracy znajduje się w budynku A na parterze - brak windy i podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo), czas pracy – zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej

Zakres zadań

  • Prowadzi gospodarkę mandatową Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i przepisami,
  • Nalicza policjantom zryczałtowany równoważnik pieniężny z tytułu dojazdu do stałego miejsca zamieszkania w czasie wolnym od zajęć przewidzianych programem kształcenia,
  • Wystawia rachunki obciążające komorników sądowych, organy egzekucyjne za udzielenie asysty lub pomocy przez Policję,
  • Obciąża policjantów i pracowników korzystających ze służbowych telefonów komórkowych przekraczajacych przyznany miesięczny limit finansowy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego pracy w administracji publicznej (rządowej lub samorządowej)
  • Znajomość obsługi komputera i użytkowych aplikacji komputerowych
  • Umiejętność komunikacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy