Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Miejska Policji w Suwałkach miejsce pracy: Suwałki

Komenda Miejska Policji w Suwałkach
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Suwałki
Ogłoszenie o naborze Nr 121287

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,  praca w siedzibie urzędu z możliwością wyjazdów - miasto Suwałki lub/i powiat suwalski, wymagająca wysiłku fizycznego, praca w godzinach nadliczbowych, bariery architektoniczne - bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych, windy tylko w budynku głównym tj. budynku A (stanowisko pracy znajduje się w budynku D na I piętrze - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo), czas pracy – zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej

Zakres zadań

  • zarządza systemami teleinformatycznymi użytkowanymi w KMP w Suwałkach, w tym zarządza systemami operacyjnymi typu MS Windows, aplikacjami użytkowymi, serwisami www i BIP, w tym pełnieni rolę administratora technicznego systemów jawnych i niejawnych, szkoli użytkowników,
  • zarządza sprzętem teleinformatycznym oraz sprzętem łączności przewodowej i bezprzewodowej użytkowanym w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach, tj.: rozdziałem, instalacją, konserwacją, naprawami, prowadzeniem dokumentacji techniczno - ewidencyjnej komputerów, drukarek, urządzeń sieciowych i zasilających, aparatów telefonicznych, faksów, radiotelefonów, terminali mobilnych, kamer nasobnych, sprzętu serwisowego, szkoli użytkowników,
  • wspiera merytorycznie pracę Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w zakresie zabezpieczania organizacji i sprawnego funkcjonowania sprzętu i systemów teleinformatycznych na potrzeby operacji policyjnych na terenie powiatu suwalskiego,
  • wspomaga gospodarkę materiałami eksploatacyjnymi do drukarek komputerowych (tuszy, tonerów, bębnów) użytkowanych w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach, w tym: planuje zapotrzebowanie, konserwuje, wymienia oraz prowadzi ewidencję tych materiałów,
  • wspiera zarządzanie sieciami teleinformatycznymi użytkowanymi w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach, prowadzi prace kablowe na rzecz instalacji oraz utrzymania systemów teleinformatycznych, konfiguruje połączenia sieciowe.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w zakresie utrzymania i administrowania sprzętem i systemami teleinformatycznymi
  • Biegła znajomość systemów i sprzętu teleinformatycznego oraz aplikacji użytkowych
  • Biegła znajomość konfiguracji i utrzymania sieci komputerowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Specjalistyczne przeszkolenie z zakresu administracji sprzętem i systemami teleinformatycznymi